Menu

Targi

Pierwsze Polskie Targi w Tanzanii POLSKA w TANZANII

Jesteśmy współorganizatorem po polskiej stronie Pierwszego Światowego Koncertu Charytatywnego dla Afryki „Chopin Kocha Tanzanię” oraz Pierwszych Polskich Targów w Tanzanii POLSKA w TANZANII Najlepsze Produkty z Kraju Fryderyka Chopina.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym niepowtarzalnym i historycznym wydarzeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z Szansą, zaistnienia na najbliższym Światowym Wydarzeniu dla Ludzi o Najszlachetniejszych Sercach, jakim jest Pierwszy Światowy Koncert Charytatywny dla Afryki „Chopin Kocha Tanzanię” na kontynencie Afrykańskim, współorganizowany przez Polaków i Tanzańczyków oraz wydarzenie promujące Polskich Producentów i Partnerów na cały Świat jakim są pierwsze w historii Świata, Polskie Targi w Tanzanii, pt. POLSKA w TANZANII Najlepsze Produkty z Kraju Fryderyka Chopina organizowanych w Dar es Salaam w Tanzanii.

Pierwszy Światowy Koncert Charytatywny dla Afryki „Chopin Kocha Tanzanię” jest projektem artystycznym z celem – zebrania środków na rozwój i podniesienia poziomu życia ludzi w Tanzanii. W wydarzeniu będzie uczestniczyło wielu, znanych ludzi Kultury i Sportu oraz życia gospodarczego. Lista uczestników dostępna na na stronie Koncertu: